Pomáhej pohybem s mobilní aplikací EPP od nadace ČEZ a podpoř nás!

p

Podpořte projekt ČSOB pomáhá regionům

Vážení rodiče a přátelé školy,

podpořit nás můžete http://www.csobpomaharegionum.cz/#kralovehradecky, Program ČSOB pomáhá regionům je založen hlavně na sousedské sounáležitosti, protože kdo zná lépe náš projekt a nutnost jeho podpory než lidé z našeho okolí?

Dle pravidel programu ČSOB pomáhá regionům 2018 Jarní výzva, musíme získat alespoň 5000 Kč, abychom od ČSOB obdrželi 25 000 Kč. Pokud vybereme více, můžeme dostat až 50 000 Kč.

Sbírka finančních prostředků od veřejnosti probíhá od 11. 5. 2018 do půlnoci 26. 5. 2018 prostřednictvím řádně registrované veřejné sbírky Fóra dárců, (FD) na jednotné číslo účtu u společnosti ČSOB, a to plně v souladu s platnými legislativními předpisy. Každé vybrané NO bude přidělen vlastní variabilní symbol, na základě kterého lze identifikovat jednotlivé příspěvky.

Číslo sbírkového účtu je 101 7777 101/0300 a důležitý je také variabilní symbol, bez něhož nejsme schopni určit, ke kterému projektu peníze patří. Prosím informujte své dárce o nutnosti uvádět variabilní symbol v případě, že posílají příspěvek rovnou na sbírkový účet.

Variabilní symbol pro váš projekt je : 20180801

Pro výběr peněz je k dispozici nástroj na webových stránkách http://www.csobpomaharegionum.cz/#kralovehradecky,kde můžete přispět díky jednoduchému mechanismu „klikni a daruj“. Zde pozor jde o automat, který přiřazuje platby k vašemu projektu automaticky a zde se vám na potvrzení o platbě ukáže jiný účet i jiný variabilní symbol, ale nebojte je to tak v pořádku. Tyto částky uvidíte obratem připsané u vašeho projektu.

POTVRZENÍ O DARU:

V případě, že budete požadovat potvrzení o daru,  potvrzení vždy vystavujeme my, jako konečný příjemce daru.

Čarodějnické dopoledne

Po pracovních činnostech II. a III. třídy jsme využili krásně uklizenou zahradu a posezení a oslavili trochu dopředu "Čarodějnice". Děti mohly přijít v převlecích do školy a donést si ke svačině uzeninu a pečivo. A tak to na zahradě moc vonělo a všichni si moc pochutnávali. Čarodějnice létaly po zahradě a slunečné dopoledne bylo moc prima.

Dubnové výlety III. třídy za poznáním i zábavou

DSCN5850IMG 20180426 101128Nebyl to apríl! III. třída obdržela od rodičů jednoho z dětí sponzorský dar. Snahou bylo, aby získané prostředky přinesly dětem co nejvíce zážitků, nových zkušeností a spoustu zábavy. Oba výlety směřovaly do Hradce Králové. Navštívili jsme zábavní park Tongo a Obří akvárium. Hodně zážitků máme z cestování hromadnou dopravou. V silničním provozu jsme se řídili opravdovými semafory, děti poznávaly autobusy a trolejbusy, učily se orientovat na nádražích. Úsměvné chvilky jsme zažili při obědě v restauraci. Došlo i na zmrzlinu nebo alespoň suchý kornoutek. Při zpátečních cestách vlakem se už všichni chovali jako zdatní cestovatelé. Do školy se vracely trochu unavené, ale šťastné a spokojené děti. Dárcům patří ještě jedno velké poděkování.

Byli jsme v divadle

Postavím si domeček, z pěti prkéneček, podívám se, má-li vrátka, malá vrátka pro děťátka, cé, dé, é, ef, gé, á, há, cé.....tak tuhle a mnoho dalších písniček zpívala Michaela Novozámská při svém vystoupení v novoměststkém kině a nám se to moc líbilo. Velmi povedené vystoupení hudebního Divadla dětem z Hradec Králové nenásilnou formou seznámilo děti se základními pojmy hudební nauky. Zpěvačku tentokrát doprovodil chlapecký pěvecký sbor Bonifantes z Pardubic v čele s dirigentem Janem Míškem.

Jste zde: Domů