Tradiční výlet do Prahy

117A znovu po roce opět do Prahy. Tento tradiční výlet nám vždy připomene, ža Advent je tady. Romantická atmosféra vánočního parníku nenechá nikoho na pochybách, že Vánoce jsou za dveřmi. I letos jsme se pokochali krásnými výhledy na Hradčany, Karlův most, Národní divadlo a další pražské památky. Koledy zněly, cukroví chutnalo, kakao zahřálo bříško. Po hodinové plavbě po Vltavě jsme se autobusem přesunuli do firmy Global Payments, kde už na nás čekal voňavý řízek. Po obědě přišli páni muzikanti s kytarou a houslemi a hráli koledy či jiné vánoční písně. Opravdu uměli! A potom přišla naše vystoupení. A nakonec Mikuláš, Anděl a dva čerti. Chválili, kárali, ale hlavně rozdávali dárky. Velmi děkujeme zaměstnancům firmy Global Payments za všechna splněná přání našich dětí. Bylo to jako vždy krásné a dojemné.

Jste zde: Domů Tradiční výlet do Prahy