Dubnové výlety III. třídy za poznáním i zábavou

DSCN5850IMG 20180426 101128Nebyl to apríl! III. třída obdržela od rodičů jednoho z dětí sponzorský dar. Snahou bylo, aby získané prostředky přinesly dětem co nejvíce zážitků, nových zkušeností a spoustu zábavy. Oba výlety směřovaly do Hradce Králové. Navštívili jsme zábavní park Tongo a Obří akvárium. Hodně zážitků máme z cestování hromadnou dopravou. V silničním provozu jsme se řídili opravdovými semafory, děti poznávaly autobusy a trolejbusy, učily se orientovat na nádražích. Úsměvné chvilky jsme zažili při obědě v restauraci. Došlo i na zmrzlinu nebo alespoň suchý kornoutek. Při zpátečních cestách vlakem se už všichni chovali jako zdatní cestovatelé. Do školy se vracely trochu unavené, ale šťastné a spokojené děti. Dárcům patří ještě jedno velké poděkování.

Jste zde: Domů Dubnové výlety III. třídy za poznáním i zábavou