Rychlé šípy zase pohromadě

P1150039P1150093Ve čtvrtek 16. května se chlapci z II. třídy vydali s panem vychovatelem Kamilem Štěpánem do Pardubic. Setkali se zde s posledním žijícím členem legendární klukovské party „Rychlé šípy“. Jindra Hojer křtil na pardubickém nádraží svoji knížku „Záhadné hlavolamy pro chytré hlavičky“. V družině celý letošní školní rok pracujeme s tématem „Jaroslav Foglar“, a tak se kluci moc těšili. Během roku si dávno rozebrali svoje role, a tak se Rychlonožka, Červenáček, Jarka Metelka a Mirek Dušín setkali se svým Jindrou Hojerem. Předali mu i dárek v podobě obrázku. Jindrovi, který je i v 94 letech v úžasné kondici, udělal návrat jeho party velikou radost. Podepsal se nám do knížky a ochotně se s námi vyfotografoval.
… a aby parta Rychlých šípů byla kompletní, dorazil i legendární pes Bublina!!! 

Jste zde: Domů Rychlé šípy zase pohromadě